Mesafeli Satış Sözleşmesi

DanismanDx.com  sistemi platforma üye danışmanlardan soru ve hizmet talebi yöntemli çalışır. Danışman ve bilgi talebinde bulunan kişi ya da kurumlardan sistemi kullanmakta olan tüm kullanıcılar aşağıdaki koşul ve şartları kabul ettiğini beyan eder.

  1. DanismanDx.com  soru&cevap şeklinde ilerleyerek ticari ihtiyaçları çözüme kavuşturma platformudur.
  2. Dijital danışmanlar hiçbir şekilde, kullanıcıların yazılım, mail, sistem, sosyal hesap gibi platformların şifrelerini sormamakta ve almamaktadır.
  3. DanismanDx.com sisteminde sadece bilgi ve /veya hizmet talebi ihtiyacı giderilmeden önce dijital ön danışmanlık hizmeti verilmemektedir. Bu ihtiyaçlara dijital danışmanlar ile beraber nasıl çözüm getirileceği sistemin paneli üzerinden belirlenmektedir.
  4. Sistemdeki danışmanlar, sadece yön belirlemek, strateji geliştirmek ve sorun gidermek için kullanıcılarla DanismanDx.com platformu üzerinden gelen müşteri talebi ile yazılı olarak irtibata geçerler. Danışmanlar yazılım & tasarım yapma, sistem kurma, teknik ayar yapma gibi işlemleri, DanismanDx.com tarafından münhasıran yetkili kılınmadığı sürece yapamamaktadır ve bu işlemler için ön danışmanlık hizmeti vermemektedir.
  5. Sistemde kullanıcıların oluşturduğu destek talepleri cevaplama süresi en az 4 – en fazla 48 saattir.
  6. Alınan danışman paketlerinin geri iadesi aynı gün içerisinde yapılabilir, sonraki günlerde iade söz konusu değildir.
  7. Alınan danışman paketi süresi sona erdiğinde, kullanıcı paketi yenilemek için yeni bir danışman paketi almalıdır.
  8. Danışmanlar, dijital ihtiyaçları çözüme kavuşturmak ve sizi doğru bir stratejiye ulaştırmak için doğru çözüm ortaklarına yönlendirir. Bu çözüm ortaklarıyla kullanıcıların yaşadığı her türlü teknik ve maddi problemden DanismanDx.com sorumlu değildir.
  9. DanismanDx.com bilgi ve tecrübelerin paylaşılarak, kullanıcılara yarar sağladığı çevrim içi destek platformudur.