Tasarım Odaklı Girişim Modelleme Merkezi

Danışman

Teklif Formu verdiğiniz hizmetin bedelini göstermektedir. Online iş yapma biçimini çok seveceksiniz. Maliyetlerinizi düşürürken kazanacak kazanırken maliyetlerinizi düşüreceksiniz.

Onaylanan hizmetlerinizin ödemesi 10 iş günü içinde banka hesabınıza aktarılmaktadır.

"Ayarlar" menüsündeki "Ödeme Ayarları" kısmında iletmiş olduğunuz hesap bilgilerine ödemeler yapılmaktadır. Bu nedenle, "Ödeme Ayarları" kısmında yazan bilgileriniz ile banka hesabınıza tanımlı bilgilerinizin ( İsim- IBAN ) uyuşması gerektiğini hatırlatırız.

DanışmanDx iş modeli gereği, onaylanan siparişlerden yüzde 20 hizmet bedeli kesilmektedir.

Talep sahipleri ya da soru soran kişi/kurumlara teklif gönderebilirsiniz. Soruya verdiğiniz cevabın niteliği bir hizmetle bağlantılı ise bu işin yapılmasıyla ilgili bir de teklif verebilirsiniz.

Sayfanın sağ alt köşesinde bulunan "Teklif Ver" seçeneğini kullanarak açılan formdaki ilgili yerleri doldurarak teklifinizi gönderebilirsiniz. Geçmiş tekliflerim sekmesinden geçmişte verdiğiniz teklifleri görebilirsiniz.

Öneri; Sizinle birlikte diğer danışmanlar da teklif verdiği için vereceğiniz hizmetleri ve konuya bakış açınızı detaylı olarak belirtmeniz ve vereceğiniz fiyatın DanışmanDx 'e özel olması avantajınıza olacaktır.

DanismanDx.com'da alıcılar almak istedikleri hizmeti ve bu hizmet için bütçelerini belirttikleri talepler yaparlar.

Talepler ve sorular, sadece ilgili uzmanlık alanlarında hizmet veren danışman'lara açık olabilmektedir.

Taleplere ve sorulara teklif verebilmeniz için en az 1 adet uzmanlık alanınızın bulunması gerekmektedir.

Teklifiniz için açıklamanızı ayrıntılı yazmanız alıcıya güven verecek ve sizin teklifinizi bir adım öne çıkaracaktır. Açıklama alanında iletişim bilgisi paylaşmamanız gerektiğini hatırlatırız.

Danismandx.com,  soru soran ve hizmet talep eden ile danışman arasında aracı olarak hizmet veren dijital bir pazar yeri olarak çalışmakta olup, ürün veya hizmet alıp satmadığı için hizmet talep edenlere fatura düzenlenmemektedir.

DanışmanDx'in yegane gelir kaynağı olan hizmet bedelleri danışman'lardan tahsil edilmekte olup, sadece bu hizmet bedeli tutarında her ay sonunda danışman'lara hizmet bedeli faturası kesilmektedir. Danışman’lar verdikleri hizmet karşılığında DanışmanDx’e serbest meslek makbuzu düzenlerler.